Novinky / Komentáre / Fiľakovskí gymnazisti zahviezdili za stolmi - Gymnázium - Gimnázium Fiľakovo
 Fiľakovskí gymnazisti zahviezdili za stolmi

Stolný tenis 2016    Bratia Ingemar a Niklas Péterovci spojili sily. Pričinili sa o veľký úspech školy, na ktorej študujú.
    Na stolnotenisových majstrovstvách Slovenska stredných škôl tvrdili muziku študenti Gymnázia vo Fiľakove. V Bratislave predviedli spanilú jazdu, konkurencii vypálili rybník a získali titul. Školu zviditeľnili parádnym spôsobom. Úspešné družstvo tvorili – Ingemar Péter, Niklas Péter, Michal Brablec a Tomáš Gracza. Jeho ústrednou postavou bol však Ingemar Péter. Tento odchovanec lučeneckého stolného tenisu hráva za extraligový ŠKST Feromax Bratislava. Ďalší traja členovia tímu si obliekajú na klubovej scéne dres STK Lučenec – Kalinovo. Niklas má z Novohradčanov v aktuálnej sezóne najvyššiu úspešnosť v prvej lige, pôsobí v nej už aj Brablec.

[ Ďalej ... ]
Bálint Lóránt, 26. 04. 2016 - 09:35:42
Prečítať/Pripomienkovať 0.
 verzia pre tlač

Musíte byť prihlásený, aby ste mohli zasielať komentáre - prosím prihláste alebo zaregistrujte sa tu pre registráciu
This site is powered by e107, which is released under the terms of the GNU GPL License.
{THEMEDISCLAIMER}