• Navštívte našu webstránku, kde sa môžeš dozvedieť o inovatívnych aktivitách, ktoré prebiehajú medzi starobylými múrmi našej školy. Dozvieš sa informácie o štúdiu, prijímačkách, našich učiteľoch, úspešných absolventoch a pohľade rodičov...
    • Prečo si zvoliť nás?

• Priateľskí učitelia
        • Priateľskí učitelia, individuálny prístup
        • Zameranie na informatiku
        • Pre záujemcov + 2 hodiny informatiky
        • Originálni
        • Strava
        • Vynikajúco varíme

Zistite, čo je nové na našej škole
          • A magyar költészet napja

16. 4. 2024

A magyar költészet napjáról hagyományosan megemlékeznek a füleki gimnazisták.
            József Attila születésnapján versüzeneteket küldtek egymásnak, kedvenc idézetüket posztolták, de a
            legkedvesebb feladatnak a versek ajándékozását tartották. A város intézményeiben szavaltak, a város
            lakóinak verseket osztogattak, és így örömet adtak és kaptak.
            Köszönjük az aktív hozzáállást!

• Čo vieš o hviezdach?

12. 4. 2024

Dňa 5.4.2024 sa v priestoroch Centra voľného času Lučenec uskutočnilo regionálne kolo astronomickej vedomostnej súťaž „ Čo vieš o hviezdach?“. Túto súťaž vyhlasuje Slovenská ústredná hvezdáreň v Hurbanove. Súťaží sa v troch kategóriách: I. kategóriu tvoria žiaci 4. - 6. ročníkov ZŠ a 1. ročníkov 8-ročných gymnázií, II. kategóriu tvoria žiaci 7. - 9. ročníkov ZŠ a 2. - 4. ročníkov 8-ročných gymnázií, v III. kategórii súťažia študenti stredných škôl a 5. - 8. roč. 8-ročných gymnázií.

• Március idusa

4. 4. 2024

Március idusán szép hagyomány, hogy a Csemadok Füleki Alapszervezet méltó ünnepséggel emlékezik meg nemzeti ünnepünkről. A füleki gimnazisták minden évben szerepelnek, és a közönség örömére minőségi percekkel örvendeztetik meg őket. Az idén László Attila, Fonogram-díjas erdélyi énekessel együtt énekeltek, táncoltak és szavaltak elsőseink és másodikosaink.

• Ďalšie informácie

Pre zobrazenie Vašich známok, domácich úloh a denného rozvrhu sa prosím prihláste pomocou konta, ktoré ste dostali od našej školy
    • Výročie školy

• BB Sk