Programovanie

Roj Dronov

Prostredníctvom jedného zariadenia je možné súčasne naprogramovať viac jednotiek Tello EDU. Pomocou kódu môžete ovládať roj EDU Tello, preletieť misijné podložky a vykonávať zákruty a iné akrobatické pohyby. Zdokonaľte svoje programátorské schopnosti a prekročte hranice svojej tvorivosti!

Pokročilé programovanie

Misijné podložky sú fantastický nástroj na zvýšenie presnosti programovania. Slúžia nielen ako vodiaci bod, ale aj ako spúšťací mechanizmus. Programujte s informáciami na každom misijnom vankúši, aby ste rozšírili svoje možnosti a prekročili hranice Tello EDU. Môžete napísať kód, ktorý umožní vášmu lietadlu rozpoznať jedinečné identifikátory každého misijného vankúša a vykonať leteckú akrobaciu. Ovládajte roj Tello EDU a oživte svoju fantáziu.
Použitie misijných vankúšov

Objavte viac s AI

S Tello EDU môžete pristupovať k dátam video streamov, čo ponúka viac možností pre spracovanie obrazu a vývoj AI. Nová sada SDK 2.0 umožňuje vývoj Tello EDU s implementáciou niekoľkých funkcií AI, ako je rozpoznávanie objektov *, sledovanie, 3D rekonštrukcia pomocou programovania, počítačové videnie a technológie hlbokého učenia.
Vzorkový kód

1. Stiahnite súbory

Stiahnite si súbory nižšie a vložte ich do jedného priečinka. Nemeňte ich názvy.

2. Prepíšte údaje

Otvorte súbor tello.py a prepíšte
IP adresu a číslo portu dronu Tello.

3. Zadajte príkazy

Otvorte súbor command.txt a zadajte príkazy. Spustiteľné príkazy nájdete na tlačidle nižšie.
Príkazy

4. Spustite program

Spustite program cez CMD.
Uistite sa, že sa nachádzate v správnom priečinku, kde sú umiestnené súbory.
Príkaz CMD:
python tello_test.py command.txt