Článok / CISCO / Cisco Networking Academy program - Gymnázium - Gimnázium Fiľakovo
Cisco Networking Academy program

Príležitosť
tlačiť článok {PDF=vytviriť pdf z článok^plugin:content.18}

Žijeme vo svete, ktorý je čoraz viac navzájom prepojený, vytvárajú sa globálne ekonomiky a rastie preto potreba pre technické zručnosti ľudí. „Cisco Networking Academy program“ umož?uje získanie vedomosti z oblasti informačnými technológií pre takmer 500.000 študentov ročne v 165 krajinách sveta.
Študenti programu sieťových akadémií majú príležitosť zúčastniť sa na výnimočnom vzdelávacom procese, ktorý má vysokú kvalitu, on-line vzdelávacie materiály a zadania, školených inštruktorov, praktické laboratórne cvičenia a výučbový proces, ktorý umož?ujú interaktívnu komunikáciu s inštruktorom.
Študenti programu sieťových akadémií sa stávajú tzv. „architektmi sieťovej ekonomiky“, ktorá umož?ujú každodenné prepojenie „siete ľudí“. S nikdy sa nekončiacimi požiadavkami na rast ich schopností, majú študenti možnosť snívať o takých pozíciách, ktoré si doteraz nevedeli predstaviť – ide o dôležité pozície od medicíny a financií až po odvetvie zábavy alebo aeronautiky.
Program sieťových akadémií otvára možnosti pre študentov budovať si kariéru a príležitosti pre ekonomický rast a rozvoj lokálnych komunít.

Hlavná stránka

This site is powered by e107, which is released under the terms of the GNU GPL License.
{THEMEDISCLAIMER}